Termékek Menü

Fogfájás csillapítás gyorsan

Rendezés:

Piacvezető láz- és fájdalomcsillapító az ibuprofen tartalmú ADVIL ULTRA FORTE lágyzselatin kapszula. Emelt hatóanyagtartalom a gyulladások, fájdalmak és a láz azonnali kezelésére.

Raktáron
1.242 Ft

Az Advil Ultra Forte lágy kapszula egy nagyon hatékony ibuprofen tartalmú láz- és fájdalomcsillapító, gyulladásgátló készítmény.  Piacvezető a láz- és a fájdalomcsillapítók között. A korszerű lágyzselatin-kapszula szinte azonnali hatóanyag-felszívódást tesz lehetővé.

Raktáron
1.800 Ft
Az Advil Ultra Forte lágy kapszula fájdalom és lázcsillapító egyben, amely elfér a táskában, és nagyon gyorsan hat. Ha sokszor küzd a fáradsággal, amely fejfájással, hőemelkedéssel párosul, akkor érdemes ezt az ibuprofen tartalmú készítményt magánál tartania, hogy gyorsan túl tudjon lépni a problémán.
Raktáron
2.939 Ft 2.419 Ft

A piacvezető ADVIL ULTRA lágyzselatin kapszula Ibuprofent tartalmaz, amely láz- és fájdalomcsillapító, gyulladásgátló készítmény. Korszerű lágyzselatin kapszula, amely a hatóanyag azonnali felszívódását teszi lehetővé. A 10db-os kis kiszerelés könnyen elfér a táskájában, hogy mindig kéznél legyen.

Raktáron
950 Ft
Ha gyors megoldás kell a fájdalomcsillapításra, akkor az Advil Ultra lágy kapszula lehet az Ön segítsége. A lágy kapszula lényege, hogy nagyon gyorsan feloldóik a gyomorban, így gyorsan felszívódik, és szinte már rögtön ki is tudja fejteni a hatását. Gazdaságos, családi kiszerelés.
Raktáron
1.639 Ft

Az ALEVE fájdalomcsillapító egy különleges hatóanyagot tartalmazó készítmény, amely a hát,- derék- és ízületi fájdalom kezelésére, valamint fejfájás, fogfájás, fájdalmas menstruációs görcsök, és izomfájdalmak, továbbá a megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmas. 

Raktáron
1.685 Ft

Felmérések alapján Magyarország legnépszerűbb Ibuprofen tartalmú láz- és fájdalomcsillapító-, gyulladásgátló készítménye az ALGOFLEX filmtabletta.  A kis kiszerelés könnyedén elfér a táskájában, ha napközben szüksége lenne rá.

Raktáron
999 Ft

Az Algoflex 400mg filmtabletta különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, gyulladások, rándulások kezelésére alkalmas, valamint egyéb eredetű fájdalmak, mint fej-, fogfájás, menstruációs fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására és lázcsillapításra. Felmérések szerint Magyarország piacvezető fájdalomcsillapítója. Gazdaságos, 20db-os kiszerelés.

Raktáron
1.780 Ft
Korszerű, ibuprofén hatóanyag-tartalmú gyógyszer mindenféle fájdalom, valamint láz csillapítására. Nem szteroid gyulladáscsökkentő.
Raktáron
2.495 Ft

Kisgyermekek számára készült az ALGOFLEX BABY ibuprofen tartalmú láz- és fájdalomcsillapító, gyulladásgátló készítmény. 3 hónapos kortól 12 éves korig, gyermekek fájdalom- és lázcsillapítására alkalmas szuszpenzió.

Raktáron
1.200 Ft

Az ALGOFLEX FORTE 1,5-szer több hatóanyagot tartalmazó, ibuprofen tartalmú láz- és fájdalomcsillapító, gyulladásgátló készítmény. A 10db-os kiszerelést könnyen magával viheti táskájában, hogy napközben ne kelljen szenvednie frontok okozta fejfájástól. Magas hatóanyag-tartalmának köszönhetően gyorsan és hatékonyan segít.

 

Raktáron
1.299 Ft
Nem kell a fájdalommal együtt élni, ma már nem kell elviselni a fejfájást, a migrént, az enyhébb megfázással járó kellemetlen tüneteket, a hőemelkedést, a lázat stb. Ne hagyja, hogy a fronthatás tönkretegye egy napját, hiszen az Algoflex forte filmtabletta gyorsan megszüntetheti a fájdalmat. Gazdaságos, 20db-os kiszerelés. 

Csomagajánlat

Rendezés

Béres Porcerő+Csont-izom komplex Téli csomag 90+60db

Hajnullás elleni csomag nőknek

Megfázás elleni csomag felnőtteknek

Megfázás elleni csomag gyerkőcöknek

Nicorette patch csomag

Sebkezelő csomag

Uticsomag nyaraláshoz

Raktáron
2.199 Ft 1.819 Ft
Ha bármiféle fájdalom gyötri, akkor az Algoflex forte filmtabletta fog Önön segíteni. A tabletta segít az olyan hétköznapi problémákon, mint a fejfájás vagy a fogfájás, a hölgyeknél a menstruációs fájdalom, de olyan egyedi esetekben is alkalmazható, mint a műtét utáni fájdalomcsillapítás, vagy az ízületi betegségek, izomhúzódások fájdalmainak csökkentése. Nagy, családi, 30db-os kiszerelés.
Raktáron
3.119 Ft
Gyors és finom segítség a 6 évesnél idősebb gyerkőcök láz-  és fájdalomcsillapításában. Málna és cseresznye aromával.
Raktáron
1.999 Ft
Miért várnál a fájdalommal? Az új Algoflex Rapid lágyzselatin kapszulában lévő oldott hatóanyag azonnal felszabadul, így gyorsan űz el mindenféle fájdalmat.
Raktáron
2.329 Ft
Az Analgesin Dolo fájdalmat enyhítő és gyulladást csökkentő gyógyszer. A prosztaglandinok képződésének gátlásával hat. A fájdalomcsillapító hatás rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart.
Az Analgesin Dolo enyhe-mérsékelt fájdalom (pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) rövid távú, tüneti kezelésére javasolt.
Raktáron
1.539 Ft
Az Apranax Dolo naproxent tartalmaz, ami az úgy nevezett nem szteroid gyulladás-csökkentő gyógyszerek (NSAID) csoportjába tartozik. Ez a gyógyszer csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.
Az Apranax Dolo a következő esetekben használható:
- különböző eredetű enyhe és középsúlyos fájdalmak rövid távú kezelése, mint: fejfájás, fogfájás, izom fájdalom, ízületi fájdalom, hátfájás és menstruációs fájdalom (diszmenorrea)
- megfázáshoz vagy influenzához társuló láz csökkentésére és a társuló fájdalmak tüneti kezelésére.
Raktáron
969 Ft
Az Aspirin Effect a hazai fájdalomcsillapítás-piacon egyedülálló szájban oldódó gyógyszerformájának köszönhetően bárhol bevehető víz nélkül. Gyorsan csillapítja a fej-, hát- és az ízületi fájdalmakat, emellett kellemes narancs-kóla íze van. A száj nyálkahártyáján keresztül felszívódó, így a máj metabolizáló (lebontó) hatását elkerülő korszerű készítmény. Kis mérete miatt még a legkisebb retikülben is elfér.
Raktáron
1.069 Ft

Acetilszalicilsav tartalmú sokoldalú fájdalomcsillapító. 2X gyorsabb hatású, mint a hagyományos tabletta. Egyesével csomagolt tabletták, hogy mindig kéznél legyen. Az Aspirin Ultra alkalmazható fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.

Raktáron
1.579 Ft
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta kifejezetten felnőttek és 16 éves vagy idősebb serdülők (40 kg vagy efeletti testsúly) számára alkalmazható gyógyszer. Tájékozódjon kezelőorvosától vagy gyógyszerészétől a 40 kg testsúly alatti betegnek szánt acetilszalicilsav tartalmú egyéb gyógyszerekről.
Raktáron
2.719 Ft