Termékek Menü

Menstruációs görcsök csillapítása

Rendezés:

Az Advil Ultra Forte lágy kapszula egy nagyon hatékony ibuprofen tartalmú láz- és fájdalomcsillapító, gyulladásgátló készítmény.  Piacvezető a láz- és a fájdalomcsillapítók között. A korszerű lágyzselatin-kapszula szinte azonnali hatóanyag-felszívódást tesz lehetővé.

Raktáron
1.800 Ft

Az ALEVE fájdalomcsillapító egy különleges hatóanyagot tartalmazó készítmény, amely a hát,- derék- és ízületi fájdalom kezelésére, valamint fejfájás, fogfájás, fájdalmas menstruációs görcsök, és izomfájdalmak, továbbá a megfázást és influenzát kísérő fájdalom és láz kezelésére alkalmas. 

Raktáron
1.685 Ft

Felmérések alapján Magyarország legnépszerűbb Ibuprofen tartalmú láz- és fájdalomcsillapító-, gyulladásgátló készítménye az ALGOFLEX filmtabletta.  A kis kiszerelés könnyedén elfér a táskájában, ha napközben szüksége lenne rá.

Raktáron
999 Ft

Az Algoflex 400mg filmtabletta különböző mozgásszervi és ízületi betegségek, gyulladások, rándulások kezelésére alkalmas, valamint egyéb eredetű fájdalmak, mint fej-, fogfájás, menstruációs fájdalom, műtét utáni fájdalom csillapítására és lázcsillapításra. Felmérések szerint Magyarország piacvezető fájdalomcsillapítója. Gazdaságos, 20db-os kiszerelés.

Raktáron
1.780 Ft

Az ALGOFLEX FORTE 1,5-szer több hatóanyagot tartalmazó, ibuprofen tartalmú láz- és fájdalomcsillapító, gyulladásgátló készítmény. A 10db-os kiszerelést könnyen magával viheti táskájában, hogy napközben ne kelljen szenvednie frontok okozta fejfájástól. Magas hatóanyag-tartalmának köszönhetően gyorsan és hatékonyan segít.

 

Raktáron
1.299 Ft
Nem kell a fájdalommal együtt élni, ma már nem kell elviselni a fejfájást, a migrént, az enyhébb megfázással járó kellemetlen tüneteket, a hőemelkedést, a lázat stb. Ne hagyja, hogy a fronthatás tönkretegye egy napját, hiszen az Algoflex forte filmtabletta gyorsan megszüntetheti a fájdalmat. Gazdaságos, 20db-os kiszerelés. 

Csomagajánlat

Rendezés

Béres Porcerő+Csont-izom komplex Téli csomag 90+60db

Hajnullás elleni csomag nőknek

Megfázás elleni csomag felnőtteknek

Megfázás elleni csomag gyerkőcöknek

Nicorette patch csomag

Sebkezelő csomag

Uticsomag nyaraláshoz

Raktáron
2.089 Ft 1.739 Ft

Algoflex M. Hölgyek számára kifejlesztett görcsoldó és fájdalomcsillapító készítmény nehezebb napokra. Aktív összetevői az ibuprofén és a drotaverin. Két hatóanyagának köszönhetően csökkenti a menstruációs fájdalmakat és oldja az alhasi görcsöket.  Piacvezető Magyarországon.

Raktáron
1.019 Ft
Miért várnál a fájdalommal? Az új Algoflex Rapid lágyzselatin kapszulában lévő oldott hatóanyag azonnal felszabadul, így gyorsan űz el mindenféle fájdalmat.
Raktáron
2.219 Ft
Az Analgesin Dolo fájdalmat enyhítő és gyulladást csökkentő gyógyszer. A prosztaglandinok képződésének gátlásával hat. A fájdalomcsillapító hatás rövid időn belül jelentkezik és akár 12 órán át tart.
Az Analgesin Dolo enyhe-mérsékelt fájdalom (pl. fejfájás, fogfájás, menstruációs fájdalom, ízületi fájdalom, izomfájdalom) rövid távú, tüneti kezelésére javasolt.
Raktáron
1.539 Ft
Az Apranax Dolo naproxent tartalmaz, ami az úgy nevezett nem szteroid gyulladás-csökkentő gyógyszerek (NSAID) csoportjába tartozik. Ez a gyógyszer csökkenti a gyulladást, a fájdalmat és a lázat.
Az Apranax Dolo a következő esetekben használható:
- különböző eredetű enyhe és középsúlyos fájdalmak rövid távú kezelése, mint: fejfájás, fogfájás, izom fájdalom, ízületi fájdalom, hátfájás és menstruációs fájdalom (diszmenorrea)
- megfázáshoz vagy influenzához társuló láz csökkentésére és a társuló fájdalmak tüneti kezelésére.
Raktáron
969 Ft
Az Aspirin Effect a hazai fájdalomcsillapítás-piacon egyedülálló szájban oldódó gyógyszerformájának köszönhetően bárhol bevehető víz nélkül. Gyorsan csillapítja a fej-, hát- és az ízületi fájdalmakat, emellett kellemes narancs-kóla íze van. A száj nyálkahártyáján keresztül felszívódó, így a máj metabolizáló (lebontó) hatását elkerülő korszerű készítmény. Kis mérete miatt még a legkisebb retikülben is elfér.
Raktáron
1.069 Ft
Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta acetilszalicilsavat tartalmaz. Az acetilszalicilsav fájdalomcsökkentő és lázcsillapító hatású. Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta láz és/vagy enyhe és középerős fájdalom, például fejfájás, influenza, fogfájás, izomfájdalom tüneti kezelésre alkalmazható. Az Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta kifejezetten felnőttek és 16 éves vagy idősebb serdülők (40 kg vagy efeletti testsúly) számára alkalmazható gyógyszer. Tájékozódjon kezelőorvosától vagy gyógyszerészétől a 40 kg testsúly alatti betegnek szánt acetilszalicilsav tartalmú egyéb gyógyszerekről.
Raktáron
2.719 Ft
Acetilszalicilsav tartalmú sokoldalú fájdalomcsillapító. 2X gyorsabb hatású, mint a hagyományos tabletta. Egyesével csomagolt tabletták, hogy mindig kéznél legyen. Alkalmazható fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
Raktáron
749 Ft

A BEN-U-RON tabletta alkalmazható enyhe és mérsékelten erős fájdalom csillapítására, pl. fejfájás, reumatikus fájdalom, izomfájdalmak, fogfájás, menstruációs fájdalom esetén. Enyhíti a megfázás, influenza, torokfájás tüneteit, csökkenti a lázat. Paracetamol készítmény, így várandós kismamák is szedhetik. 

Raktáron
482 Ft

Láz és fájdalomcsillapító készítmény, szedése javasolt enyhe-középsúlyos fájdalom pl. menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, műtéteket követő fájdalom enyhítésére, illetve meghűlés okozta fájdalom és láz csillapítására.

Raktáron
1.295 Ft

Láz és fájdalomcsillapító készítmény, szedése javasolt enyhe-középsúlyos fájdalom pl. menstruációs fájdalom, fejfájás, migrén, fogfájás, reumás fájdalom, műtéteket követő fájdalom enyhítésére, illetve meghűlés okozta fájdalom és láz csillapítására.

Raktáron
785 Ft

Görcsoldó készítmény, amely első sorban a tápcsatorna simaizomzatának görcse, epeúti görcsök és bántalmak, az epehólyag telődési és ürülési mechanizmusának zavara valamint húgy-ivarszervi görcsök esetén hasznos.

Raktáron
1.358 Ft
A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta diklofenákot tartalmaz, mely az ún. nem-szteroid gyulladásgátló gyógyszerek csoportjába tartozik. A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta fájdalomcsillapító hatású, egyúttal azonban csökkenti a gyulladást (duzzanatot) és a lázat is. A Cataflam Dolo 25 mg bevont tabletta enyhíti az izom és ízületi fájdalmakat, a hátfájást, fejfájást, fogfájást és a menstruáció következtében fellépő fájdalmakat, valamint a megfázás, illetve influenza tüneteit (beleértve az izomfájdalmakat és a torokfájást), csökkenti a lázat.
Raktáron
2.169 Ft 1.859 Ft

A növénynek gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő, görcsoldó, emésztést javító, vérzéscsillapító és köhögéscsillapító hatást tulajdonítanak. A cickafark kölönböző gyógyszeres kezelések hatását erősítheti például: fájdalomcsillapítás, gyulladáscsökkentés, vérzékenység, emésztőrendszeri zavarok, gyomorfájás.

Raktáron
399 Ft
A DrotavEP tabletta görcsoldó készítmény és a következő betegségek esetén alkalmazható:
- Simaizom görcsök epe eredetű megbetegedésekben: epekő, epehólyag gyulladás.
- Húgyúti eredetű simaizomgörcsök: vesekő, húgyúti kő, vesekehely-gyulladás, húgyhólyag gyulladás, hólyaggörcs.
- Kiegészítő kezelésként:
- Gyomor- bélrendszeri simaizom görcsök esetén: gyomor és nyombélfekély, gyomornyálkahártya-gyulladás, a gyomorszáj és gyomorkapu záróizmának görcse, vékony- és vastagbélgyulladás, az irritábilis bél szindróma (bélműködési zavar) görcsös székrekedéses, illetve a has- és bélpuffadással járó formái esetén.
- Bizonyos fejfájások esetén (tenziós típusú).
- Nőgyógyászati megbetegedésekben: fájdalmas menstruáció vagy menstruációs görcs.
Raktáron
876 Ft