Termékek Menü

Torokfájás elleni készítmények

Rendezés:

Az AMBROXOL-TEVA 30mg tabletta népszerű magyar termék a sűrű váladékkal járó heveny és idült köhögésre. Köptető - nyákoldó - készítmény.  

Raktáron
1.909 Ft

Alkalmazható enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, megfázás okozta torokfájdalom, hátfájás, ízületi és izomfájdalmak; továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására. Vízben feloldva azonnal fogyasztandó. 12 éves kor alatt nem javasolt.

Raktáron
1.299 Ft

Az Aspirin Plus C egy korszerű pezsgőtabletta, amely enyhe és középerős fájdalmak esetében, mint fejfájás, fogfájás, megfázás okozta torokfájdalom, hátfájás, ízületi és izomfájdalmak; továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására alkalmazható. Gyorsan felszívódik, így szinte azonnal hat. Csak rövid távú kezelésre 12 év felett.

Raktáron
2.239 Ft
Acetilszalicilsav tartalmú sokoldalú fájdalomcsillapító. 2X gyorsabb hatású, mint a hagyományos tabletta. Egyesével csomagolt tabletták, hogy mindig kéznél legyen. Alkalmazható fejfájás, fogfájás, hátfájás, megfázás okozta torokfájdalom, ízületi és izomfájdalmak, továbbá lázcsillapításra, valamint a meghűlés és az influenza tüneteinek csillapítására.
Raktáron
749 Ft
A Bronchostop termék hagyományos növényi gyógyszer, a megfázáshoz társuló hurutos köhögés kezelésére, illetve a torok irritációjához kapcsolódó száraz köhögés csillapítására ajánlott 4 éves kor feletti gyermekeknek és felnőtteknek. Összetevői közül a kakukkfű hatóanyagai elősegítik a légutakban tartósan fennálló, viszkózus váladék felköhögését, ezáltal a hörgök tisztulását, az orvosi zilízben található poliszacharidok nyugtatják a torok irritációt, és csökkentik a köhögési ingert.
Raktáron
2.289 Ft
A Bronchostop Sine cukormentes köhögés elleni oldat hagyományos növényi gyógyszer, kizárólag a régóta fennálló használaton alapuló, meghatározott tünetekre alkalmazható. A torokban lévő irritáció enyhítésére és megfázáshoz társuló köhögés esetén köptetőszerként, 2 éves kor feletti gyermekeknek és felnőtteknek ajánlott.
Utolsó 4 db raktáron
2.519 Ft

Megfázott, náthás a gyerkőc? Folyik az orra, köhög, tüsszög, esetleg láza is van? Igyon egy kis forró italt! Különösen lefekvés előtt. Biztosított lesz az éjszakai pihentető alvás. A Coldrex Junior paracetamol tartalmú készítmény, amely gyermekeknek is adható 6 éves kortól, a megfázás és influenza tüneteinek enyhítésére szolgál. Ne alkalmazza más paracetamol-készítménnyel együtt!

Raktáron
2.129 Ft

A Coldrex MaxGrip 12 év felettiek számára nyújthat megoldást megfázás, influenza,időszakában. Fejfájás, lázas állapot, torokfájás, fájdalom, orrdugulás, orrmelléküreg gyulladás (sinusitis) és a vele járó fájdalom tüneteinek rövid távú enyhítésére javallott. 

Raktáron
2.049 Ft

Megfázás, influenza, fejfájás, lázas állapot, torokfájás, fájdalom, orrdugulás, orrmelléküreg gyulladás (sinusitis) és a vele járó fájdalom tüneteinek rövid távú enyhítésére javallott a Coldrex tabletta.

Előrendelhető
1.215 Ft

A Coldrex tabletta megfázás, influenza, fejfájás, lázas állapot, torokfájás, fájdalom, orrdugulás, orrmelléküreg gyulladás (sinusitis) és a vele járó fájdalom tüneteinek rövid távú enyhítésére javallott.  

Raktáron
1.929 Ft

Az egyik legnépszerűbb homeopátiás szer, amely meghüléses betegségekben alkalmazható. Különösen javallt felső légúti hurutos problémákra, megfázás okozta fejfájás, orrnyálkahártya-gyulladás, orrgaratgyulladás, nátha és szénanátha esetén.

Utolsó 3 db raktáron
1.469 Ft

A Diapulmon inhalációs cseppek a különböző felső légúti megbetegedések köhögés, rekedtség, nátha, valamint légcsőhurut kezelésére ajánlott.

Utolsó 4 db raktáron
1.651 Ft

A Dorithricin szopogató tabletta torokfájás, garatüregi gyulladás kezelésére szolgál, amely 6 éves kor feletti gyermekek és felnőttek körében alkalmazható.

Raktáron
1.649 Ft

A Faringopront az enyhe (lázzal nem járó) torokfájás, szájfekélyek és egyéb kisebb szájüregi elváltozások kezelésére javallt.

Raktáron
1.499 Ft

A Faringopront az enyhe (lázzal nem járó) torokfájás, szájfekélyek és egyéb kisebb szájüregi elváltozások kezelésére javallt. Cukormentes változat.

Raktáron
1.599 Ft

A Faringopront az enyhe (lázzal nem járó) torokfájás, szájfekélyek és egyéb kisebb szájüregi elváltozások kezelésére javallt. Méz ízesítésű. 

Raktáron
1.499 Ft

Használata javasolt torokgyulladás, gége- és légcsőgyulladás és gennyes, fekélyes szájbetegségek esetén öblögetésre illetve ecsetelésre.

Raktáron
1.410 Ft

A száj- és garatüreg enyhe és középsúlyos fertőzéses megbetegedései esetén, mint torokgyulladás, fogínygyulladás, szájnyálkahártya gyulladás, rekedtség.

Raktáron
1.765 Ft

A HERBALMED MEDICAL Gyógynövény-kivonatokat tartalmazó pasztilla különösen ajánlott felső légúti gyulladás esetén.

  • a HERBALMED MEDICAL pasztilla izlandi zuzmó, szemvidító fű és mályva kivonatokat tartalmaz

  • lokálisan csillapítják a torokban fellépő égő érzést és fájdalmat

  • csillapítják a köhögést

  • tisztítják a felső légutakat

  • 3 éves kortól fogyasztható

  • várandós és szoptató nők is fogyaszthatják

Raktáron
1.999 Ft 1.499 Ft

A HERBAL SWISS Medical Szirup gazdaságos kiszerelése különösen ajánlott a meghűléses, náthás időszakban.

  • a HERBAL SWISS MEDICAL szirup természetes aktív összetevői segítenek a megfázással kapcsolatos nátha, köhögés és rekedtség tüneteinek enyhítésében

  • lándzsás útifű, kakukkfű, bazsalikom, eukaliptusz, indiai tömjén kivonatokat tartalmaz

  • a készítményt cukorbetegek is fogyaszthatják

  • enyhíti a köhögést

  • megnyugtatja az irritált torkot

  • enyhíti a torokkaparást és a torokfájást

  • felbontás után 3 hónapig felhasználható

  • kellemes mézes-szilvás íz

Raktáron
2.315 Ft